NOVOFUNDLANDSKÝ PES * NEWFOUNDLAND * NEUFUNDLÄNDER * NOWOFUNDLAND * TERRANOVA * NEWFOUNDLANDER * NOVOFOUNDLANDSKÝ PES
Navigace

Nepřehlédněte

Vyhledávání

NOVOFUNDLANĎAN V NOUZI
Projekt pro záchranu novofundlandských psů.
INFORMACE ZDEkynolog.cz -<br />magazín pejscích a všem co k tomu patří
Informace přehledně
TOP.ER.CZ
optimalizace PageRank.czFundlák v nouzi

* Novofundlanďan v nouzi

Vydáno dne 14. 05. 2006 (23209x)

Psí a lidské osudy bývají různé a nevyzpytatelné, většinou se naštěstí podaří štěňátkům dostat do rukou páníčků se kterými prožijí celý a spokojený psí život. Bohužel tak tomu není vždy a jak psí tak lidské nitky osudů se mohou velmi snadno zamotat.

Lidé mohou své životy alespoň zčásti ovlivnit, psi  k naší lítosti ne. Stává se, že páníčci se již dále nemohou starat o své chlupaté přátele a pes zůstane v tom lepším případě v útulku, v tom horším někde sám a opuštěný přivázán ke stromu. Proto Vás prosíme, pokud se nemůžete o svého novofundlanďana starat, ať již z jakéhokoliv důvodu nebo pokud někoho takového znáte, nebojte se napsat na níže uvedený e-mail, abychom mohli nabídnout pomocnou tlapu, není totiž smutnější pohled než na smutné psí oči, koukající zpoza mříží útulku. Toto byl důvod k založení projektu NOVOFUNDLANĎAN V NOUZI, jehož cílem je zajistit důstojný život opuštěným nebo týraným novofundlandským psům na území České republiky. Tento projekt zastřešuje Klub Foundland - Czech.

Cílem projektu je, aby žádný novofundlandský pes, s průkazem původu i bez něho, netrpěl, nestrádal nebo nebyl opuštěný v útulku. Každý novofundlandský pes si zaslouží žít důstojným životem.

Základními kameny projektu bude vytvoření databáze potenciálních adoptivních páníčků a paniček pro tyto huňaté psí medvědy, shromažďování informací o novofundlanďanech, potřebujících pomoc a v neposlední řadě povídání o jednotlivých případech, doufáme, že se šťastnými konci.

Proto chceme oslovit všechny, kdo jsou schopní a ochotní se o opuštěné psy této rasy postarat a zajistit jim spokojený psí život. Za toto budete odměněni velkým přítelem s ještě větším srdcem. Pokud je tedy ve Vašich silách adoptovat novofundlandské sirotky, zašlete nám prosím informační e-mail s kontakty na Vaši osobu na adresu nfvnouzi@foundland.cz.

Klub Foundland – Czech garantuje, že vámi zaslané údaje nebudou použity k jiným účelům, než jsou uvedeny na této stránce. V e-mailu prosím uveďte své jméno, příjmení, místo trvalého bydliště a pokud možno telefonický kontakt, Vaše osobní údaje nebudou v žádném případě zveřejňovány a budou sloužit pouze k rychlému kontaktování adoptivních páníčků.

Na e-mail nfvnouzi@foundland.cz nám prosím napište, pokud se dozvíte o novofundlandském psu, který potřebuje naši pomoc s krátkým popisem a kontaktem na Vás.

Mužete-li pomoci novým majitelům finanční podporou, zašlete nám prosím informaci. Nezasílejte nám peníze. V případě potřeby budete osloveni a vaše pomoc bude případně použita na konkrétní účel.

Znáte-li taky nějaký příběh novofundlanďanovi, který se ocitl v nouzi a uznáte za vhodné jej zveřejnit, prosíme popište nám jej na výše uvedený e-mail. Pokud nechcete použít email, zde najdete kontaktní formulář, nebo nám zavolejte na tel. číslo 721 647 970.

Odkazy na zahraniční programy najdete v sekci Odkazy[Akt. známka: 1,72 / Počet hlasů: 18] 1 2 3 4 5

Celý text | Autor: Čenda ml. | Komentářů: 15 | Komentuj | počli informaci o článku kamarádoviVytisknout článek

Přátelé novofundlanďanů na Facebooku

Google

RSS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS

NOVOFUNDLANDSKÝ PES * NEWFOUNDLAND * NEUFUNDLÄNDER * NOWOFUNDLAND * TERRANOVA * NEWFOUNDLANDER * NOVOFOUNDLANDSKÝ PES